cabecera deportes

Horarios Deportivos

AXENDA DEPORTIVA


FÚTBOL
MANUEL ANXO CORTIZO: "Herba Sintética"
DÍA DATA CATEGORÍA Xorn. ENCONTRO H. inicio
Sábado 07/03/2020 ALEVIN F-8 TERCERA GALICIA 1 E.F. LALIN "C"--VICTORIA F.C. "C" 11:00
Sábado 07/03/2020 ALEVIN F-8 PRIMERA GALICIA 19 E.F. LALIN—C.F. NOIA 11:00
Sábado 07/03/2020 INFANTIL SEGUNDA AUTONÓMICA 26 E.F. LALIN "B"--S.R. CALO 12:00
Sábado 07/03/2020 LIGA GALEGA FEMININA
Herdeiras de D.--Estrela Vermelha 17:00
Sábado 07/03/2020 Veteranos Ourense - Primera División 24 Lalín 2001 - Calvos Randín 18:15
Domingo 08/03/2020 BENJAMIN F-8 - PRIMERA GALICIA 19 E.F. LALIN—CROCHA BALOMPE, C.F. 10:15
Domingo 08/03/2020 CADETE SEGUNDA AUTONÓMICA 19 E.F. LALIN "B"--ESCOLA ESTRADA FUTBOL BASE "B" 11:15
Domingo 08/03/2020 TORNEO FUTBOL 11 ALEVIN CONSERVAS CALVO 5 E.F. LALIN—PABELLON C.F. 12:45
BALONCESTO


PAVILLON MUNICIPAL
DÍA DATA CATEGORÍA ENCONTRO H. inicio
Sábado 07/03/2020 3ª División Senior Masculino NUCAMSA BASKETDEZA - EXTRUGASA RÍO ULLA 18:00
Domingo 08/03/2020 3ª División Cadete Masculino LA ROBLEDA BASKETDEZA - CB BRION BASTAVALES 10:00
Domingo 08/03/2020 3ª División Infantil Mixto DECOPIN BASKETDEZA - LA SALLE PROYDE 12:00
BALONMAN


COMPLEXO DEPORTIVO LALÍN ARENA
DÍA DATA CATEGORÍA Xorn. ENCONTRO H. inicio
Sábado 07/03/2020 LIGA ALEVIN 7 - LIGA REGULAR 9 CORETI LALÍN B - MONTEFARO LALÍN 10:00
Sábado 07/03/2020 DIVISIÓN HONRA INFANTIL MASC. 20 UPI INFORMÁTICA LALÍN - BALONMÁN NARÓN GRUPO CAPELA 10:00
Sábado 07/03/2020 DIVISIÓN HONRA CADETE MASC. 20 CARPINTERÍA JAR LALÍN - SD TEUCRO VOZ Y SONIDO PRODUCCIONES 11:15
Sábado 07/03/2020 DIVISIÓN HONRA XUVENIL FEMI. - 2ª FASE O FASE FINA 3 CORETI LALÍN - SEIS DO NADAL – COIA 11:15
Sábado 07/03/2020 LIGA ALEVIN 7 - LIGA REGULAR 9 PORTADEZA LALÍN - CORETI LALÍN A 12:30
Sábado 07/03/2020 DIVISIÓN HONRA XUVENIL MASC 20 CLÍNICA DEZA LALÍN - SD TEUCRO AYF CORREDURÍAS 12:30
Sábado 07/03/2020 1ª AUTO. FEMI 20 CORETI LALÍN - CIES OBRA CIVIL BALONMAN CHAPELA 16:15
Sábado 07/03/2020 PRIMERA DIVISION ESTATAL MASCULINA 23 EMBUTIDOS LALINENSE - GRANITOS IBÉRICOS CARBALLAL 18:30
Domingo 08/03/2020 DIVISIÓN HONRA INFANTIL MASC. - LIGA REGULAR 15 UPI INFORMÁTICA LALÍN - CORUÑA INVESTO OAR 10:30
Domingo 08/03/2020 2ª DIVISIÓN INFANTIL FEMI. - FASE ÚNICA – SUPERCOPA 1 CORETI LALÍN B - BALONMAN AROUSA 12:00
Domingo 08/03/2020 DIVISIÓN HONRA CADETE MASC. 15 CARPINTERÍA JAR LALÍN - INVESTO OAR CORUÑA 12:00
Sábado 07/03/2020 LIGA MINI-BALONMÁN BENXAMÍN 8 DOMUSVI BENXAMÍN 2011—CORETI LALÍN A BENX. 2010 16:00
Sábado 07/03/2020 LIGA MINI-BALONMÁN BENXAMÍN 8 CORETI LALÍN BENX. 2011—BM. RODEIRO B 16:00
Sábado 07/03/2020 LIGA MINI-BALONMÁN BENXAMÍN 8 BM. RODEIRO B-- BM. LALÍN B 16:35
Sábado 07/03/2020 LIGA MINI-BALONMÁN BENXAMÍN 8 CORETI LALÍN A BENX. 2010—BM RODEIRO A 16:35
Sábado 07/03/2020 LIGA MINI-BALONMÁN BENXAMÍN 8 CORETI LALÍN BENX. 2011—BM. LALÍN B 17:10
Sábado 07/03/2020 LIGA MINI-BALONMÁN BENXAMÍN 8 BM. RODEIRO—DOMUSVI BENX. 2011 17:10

http://www.lalinfutsal.com/
LIGA FUTSAL LALIN