cabecera deportes

Horarios Deportivos



FÚTBOL










CAMPIONATO GALEGO -ALEVÍN F8


GRUPO “A”

GRUPO “B”


XALLAS

X. OROSO


GALICIA CARANZA “B”

EF LUIS CALVO


E.F. LALIN

SANTIAGO DE COMPOSTELA C.F.


ESCOLA ESTRADA FUTBO BASE

C.D. URAL









MANUEL ANXO CORTIZO
DÍA DATA CATEGORÍA Xorn. DEPORTE
H. inicio
Mercores 17/05/2017 Veteranos Ourense - Segunda División 20 Fútbol Atl Gresande - Amigos Ourense 18:30
Sábado 20/05/2017 CAMPIONATO GALEGO -ALEVÍN F8
Fútbol XALLAS C.F. – EF LALIN 10:00
Sábado 20/05/2017 CAMPIONATO GALEGO -ALEVÍN F8
Fútbol ESC. ESTRADA FB – G. CARANZA “B” 10:00
Sábado 20/05/2017 CAMPIONATO GALEGO -ALEVÍN F8
Fútbol X. OROSO – SANTIAGO COMP. 10:45
Sábado 20/05/2017 CAMPIONATO GALEGO -ALEVÍN F8
Fútbol URAL – EF LUIS CALVO 10:45
Sábado 20/05/2017 CAMPIONATO GALEGO -ALEVÍN F8
Fútbol ESC. ESTRADA FB – EF LALIN 11.30
Sábado 20/05/2017 CAMPIONATO GALEGO -ALEVÍN F8
Fútbol G. CARANZA “B” – XALLAS 11:30
Sábado 20/05/2017 CAMPIONATO GALEGO -ALEVÍN F8
Fútbol URAL – SANTIAGO COMP. 12:15
Sábado 20/05/2017 CAMPIONATO GALEGO -ALEVÍN F8
Fútbol EF LUIS CALO – X. OROSO 12:15
Sábado 20/05/2017 CAMPIONATO GALEGO -ALEVÍN F8
Fútbol EF LALIN – G. CARANZA “B” 13:00
Sábado 20/05/2017 CAMPIONATO GALEGO -ALEVÍN F8
Fútbol XALLAS – ESC. ESTRADA FB 13:00
Sábado 20/05/2017 CAMPIONATO GALEGO -ALEVÍN F8
Fútbol SANTIAGO COMP. – EF LUIS CALVO 13:45
Sábado 20/05/2017 CAMPIONATO GALEGO -ALEVÍN F8
Fútbol X. OROSO - URAL 13:45





FASE CONSOLACION (Puestos del 5º al 8º)
Sábado 20/05/2017 CAMPIONATO GALEGO -ALEVÍN F8
Fútbol 3º Grupo “A” – 3º Grupo “B” 17:00
Sábado 20/05/2017 CAMPIONATO GALEGO -ALEVÍN F8
Fútbol 4º Grupo “A” – 4º Grupo “B” 17:00





SEMIFINALES
Sábado 20/05/2017 CAMPIONATO GALEGO -ALEVÍN F8
Fútbol 1º Grupo “A” – 2º Grupo ” B” 17:35
Sábado 20/05/2017 CAMPIONATO GALEGO -ALEVÍN F8
Fútbol 1º Grupo “B” – 2º Grupo “A” 17:35





FINAL Y FINAL DE CONSOLACION




Fútbol Vencedores Semifinales 18:30
Sábado 20/05/2017 CAMPIONATO GALEGO -ALEVÍN F8
Fútbol 3º y 4º Puesto 18:30
Domingo 21/05/2017 Veteranos Copa de Veteranos Ourense 2B y 3 división 2
Fútbol FOGAR DE BREOGAN-CD MACEDA 10:30
RUGBY


MANUEL ANXO CORTIZO: "Herba natural"
DÍA DATA CATEGORÍA Xorn. DEPORTE ENCONTRO H. inicio
Domingo 21/05/2017 ADESTRAMENTO
FEDERACIÓN GALEGA DE RUGBY 10:30
BALONMÁN
CAMPIONATO ESTATAL CADETE MASCULINO



LALÍN ARENA (Lalín)
DÍA DATA CATEGORÍA Xorn. DEPORTE ENCONTRO H. inicio
Venres 19/05/2017 CAMPEONATO ESTATAL CADETE MASCULINO 1 Balonmán SAFA-CDBM DELICIAS-TANDEN 19:00
Venres 19/05/2017 CAMPEONATO ESTATAL CADETE MASCULINO 1 Balonmán BALONMÁN LALÍN CLÍNICA DEZA-COLEGIO MARISTAS AUSEVA 21:00
Sábado 20/05/2017 CAMPEONATO ESTATAL CADETE MASCULINO 2 Balonmán SAFA-COLEGIO MARISTAS AUSEVA 17:00
Sábado 20/05/2017 CAMPEONATO ESTATAL CADETE MASCULINO 2 Balonmán BALONMÁN LALÍN CLÍNICA DEZA-DELICIAS-TANDEN 19:00
Domingo 21/05/2017 CAMPEONATO ESTATAL CADETE MASCULINO 3 Balonmán COLEGIO MARISTAS AUSEVA-DELICIAS-TANDEN 10:30
Domingo 21/05/2017 CAMPEONATO ESTATAL CADETE MASCULINO 3 Balonmán BALONMÁN LALÍN CLÍNICA DEZA-SAFA 12:30

AXENDA DEPORTIVA



LIGA FUTSAL LALIN

http://www.lalinfutsal.com/


Roteiros de Lalín